Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/models/item.php on line 763
wtorek, 08 październik 2019 06:33

Powiatowo Gminny Bieg Charytatywny w Mirowie Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szanowni Państwo.

Ideą Powiatowo Gminnego Biegu Charytatywnego w Mirowie jest zbiórka środków na leczenie Weroniki Kępas z Bieszkowa Dolnego.

 

Weronika Kępas ma 12 lat i od urodzenia boryka się z bardzo poważną wadą serca. Aby powrócić do zdrowia potrzebuje pilnej operacji, której przeprowadzenie możliwe jest jedynie w Stanach Zjednoczonych. Koszt leczenia to niespełna 2 miliony złotych. Zgromadzenie tak ogromnych pieniędzy nie jest rzeczą łatwą, dlatego inicjatywa jest wspierana przez wiele instytucji oraz osób dobrej woli. W tym przypadku ogromne znaczenie ma również czas !.    W akcję pomocy Weronice włączy się również samorząd Gminy Mirów, przedstawiciele lokalnych sołectw, instytucji samorządowych a także media.

Jak można zapisać się na bieg ?

Aby wziąć udział w biegu należy pobrać z naszej strony kartę zgłoszenia, wypełnić ją a następnie przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Opłaty startowe w wysokości min. 50,00 zł. będą pobierane do puszki w dniu imprezy.

Opłaty startowe za udział w imprezie zostaną w całości przekazane na pokrycie kosztów leczenia Weroniki. Podczas biegu planujemy również zbiórkę publiczną oraz licytacje przedmiotów przekazanych przez naszych przyjaciół. Każda złotówka jest ważna, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w naszej imprezie.

Do zobaczenia 19 października !.

Gdyby ktoś z Państwa już teraz zechciał wesprzeć leczenie Weroniki Kępas może wziąć udział z zbiórce prowadzonej przez Fundację Siepomaga.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/weronika


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Czytany 3844 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 październik 2019 08:15